برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

درباره‌ی ما

فروشگاه کیوان کالا مجموعه ای از پرسنل با تجربه در زمینه فروش و پخش لوازم جانبی تلویزیون،کامپیوتر،موبایل،تبلت،نرم افزار،بازی و... می باشد که از سال 1392 بصورت سنتی کار خود را در نیشابور شروع کرده و دیری نپایید که در سال 1394 فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرد و پا در عرصه تجارت الکترونیک نهاد و هم اکنون،هم بصورت سنتی و فروش حضوری و هم بصورت اینترنتی به هموطنان عزیز خدمات ارائه می کند.

همچنین مجموعه کیوان کالا در جهت پیشبرد تجارت الکترونیک و رفاه حال همکاران عزیز گامی جدید در این راه برداشته است،که مغازه داران و همکاران گرامی پس از ثبت نام در سایت،می توانند با مجموعه تماس گرفته تا حساب کاربری آن ها به حساب مخصوص همکار تغییر یابد،سپس همکاران پس از ورود به حساب کاربری خود میتوانند اقدام به ثبت سفارش نمایند.
لازم به ذکر است قیمت ها برای همکاران و عمده فروشانی که تیراژهای بالایی را میخواهند خرید کنند قابل انعطاف و کاهش می باشد که می بایست به صورت تلفنی با مجموعه کیوان کالا  هماهنگی های لازم را انجام دهند.


همکاران و مشتریان گرامی با ثبت نام در سایت کیوان کالا می توانند بدون خروج از محل کار خود و یا خانه عناوین مورد نیاز خود را  در سایت سفارش دهند و  فاکتور نهایی را قبل از پرداخت آنلاین مبلغ سفارش با تمامی جزئیات مشاهده نمایند و در نهایت سفارش را در شهر محل سکونت خود از پست تحویل بگیرند.

امکانات سایت در هنگام خرید :

عکس محصولات
توضیحات مربوط به هر محصول
قیمت همکار- قیمت مشتری (بسته به نوع حساب کاربری)
پرداخت آنلاین
اطلاع از محصولات و کالاهایی که پرفروش هستند
اطلاع از محصولاتی که تخفیف ویژه دارند و به عنوان حراج تلقی میشوند
اطلاع از عناوین جدید اضافه شده به سایت
و امکاناتی دیگرجهت سهولت در خرید

پنل کاربری

دسته بندی محصولات