برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

گارانتی و مرجوعی کالا

service-guarantee.jpg

فروشگاه اینترنتی کیوان کالا باهدف جلب کامل رضایت مشتریان و همچنین آسودگی خرید آنان به دنبال راهکارهای ارائه خدمات با بهترین کیفیت میباشد.در این راستا تمام کالاها قبل از ارسال،از نظر صحت و سلامت کنترل شده و برای مشتریان ارسال خواهد شد.

با این حال ممکن است شما مشتریان گرامی پس از دریافت کالا با مشکلاتی در کالای خریداری شده مواجه شوید.در این صورت مشتریان میتوانند با توجه به قوانین تعویض 72 ساعته سایت کیوان کالا، کالاهای خود را تعویض نمایند.

» شرایط تعویض کالا در کیوان کالا:

1- کالا دارای نقص فنی باشد

2- مغایرت کالای تحویل گرفته شده با مشخصات مندرج در سایت کیوان کالا

3- آسیب دیدگی در شرایط حمل و نقل

» چنانچه قصد تعویض کالای خریداری شده خود از سایت کیوان کالا را دارید،میتوانید با توجه به شرایط زیر اقدام فرمایید:

1- مغایرت کالاهای خریداری شده از سایت کیوان کالا با کالای تحویل گرفته شده.

در صورتی که کالاهای خریداری شده شما از نظر رنگ، جنس، سایز، مشخصات فنی و دیگر اطلاعات مندرج در سایت مطابقت نداشته باشد میتوانید تا حداکثر 72 ساعت پس از تحویل این مورد را به واحد پشتیبانی مشتریان سایت کیوان کالا اطلاع دهید.

1-1- چنانچه عدم تطابق به وجود آمده بدون استفاده و باز نمودن بسته بندی کالا قابل مشاهده باشد (مانند رنگ، سایز و مشخصات درج شده بر روی کارتن)، باید کالا در شرایط اولیه به همان صورتی که کالا به مشتری تحویل شده باشد،به کیوان کالا تحویل داده شود و از آن استفاده ای نشده باشد.

1-2- در صورتی که عدم تطابق بدون باز کردن بسته بندی محصول، قابل تشخیص نباشد. رعایت موارد زیر الزامی میباشد:

تعویض کالا در صورتی ممکن است که کالا با جعبه اصلی آن به کیوان کالا بازگردانده شود.

چنانچه کالا دارای کارتن اصلی، پک محافظت بسته بندی مانند یونولیت و پوشش حبابی، قوطی تیوب شیشه، متعلقات و … باشد، از دور ریختن آنها تا 72 ساعت جلوگیری شود، کالا توسط مشتری دوباره بسته بندی شود و به همان صورتی که از سایت کیوان کالا تحویل گرفته شده به کیوان کالا نیز تحویل داده شود.

1-3- کالای معیوب به همان حالت اولیه باشد و اثری از استفاده شدن در آن نباشد.

2- چنانچه کالا در اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد.

در هنگام تحویل کالا از کیوان کالا به خریدار میباست، کالاها توسط فرد تحویل گیرنده بررسی و کنترل کامل گردد.

2-1- چنانچه شکستگی و مخدوش بودن کالا و بسته بندی آن در هنگام استفاده از کالا مشخص شده باشد. میباست تا حداکثر 48 ساعت این موضوع به واحد پشتیبانی مشتریان سایت کیوان کالا اطلاع رسانی گردد.

حتما در هنگام تعویض کالا توجه فرمایید :

» چگونه کالا را مرجوع نماییم؟

مشتری گرامی چنانچه ارجاع و تعویض کالای خریداری شده شما منطبق با قوانین و مقررات ذکر شده بالا میباشد موارد زیر را جهت تعویض رعایت نمایید :

1-لطفا به هیچ عنوان بدون اطلاع کارشناسان پشتیبانی کالا را به صورت خودسرانه به کیوان کالا ارسال نفرمایید.

در صورتی که تعویض کالای مورد نظر مشمول شرایط مذکور بندهای بالا باشد. تا ظرف حداکثر 48 ساعت با واحد پشتیبانی مشتریان سایت کیوان کالا تماس حاصل فرمایید و این موضوع را به کارشناسان انتقال دهید.
پس از هماهنگی مشتری با واحد پشتیبانی سایت کیوان کالا، کالا توسط کیوان کالا از مشتری تحویل گرفته خواهد شد. و یا برای مشتریان ساکن در دیگر شهرستان ها ، کالا توسط مشتری به صورت پستی فرستاده خواهد شد. (درصورت ارسال با پست، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه نمایید.)
کالای تحویل گرفته شده در گلدآفر، توسط کارشناسان پشتیبانی سایت کیوان کالا بررسی شده و با مشتریان تماس گرفته خواهد شد.

1-1- چنانچه مشتری محق نبوده و کالا بدون ایراد تشخیص داده شود. واحد پشتیبانی مشتریان، این موضوع را به اطلاع مشتری خواهد رساند.

دراین مرحله کالا بصورت امانی 1الی2 روز نزد سایت کیوان کالا باقی خواهد ماند و مشتری میتواند با پرداخت هزینه حمل، کالای خود را دوباره دریافت نماید و در صورت خودداری مشتری از تحویل کالای مورد نظر در عرض 1 هفته، کیوان کالا در قبال کالا و زیان های وارد شده بر آن و یا مفقودی آن هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

1-2- چنانچه مشتری محق باشد، به مشتری اطلاع داده شده، کالا تعویض و برای مشتری بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

*در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پس از فروش سایت کیوان کالا، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

*مشتریان گرامی توجه بفرمایید ملاک اقدام کیوان کالا نسبت به تعویض یا عدم تعویض کالای مورد نظر، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش کیوان کالا است و از مشتریان انتظار هرچه بیشتر همکاری با این واحد خواهد بود.

                                                                                         

» گارانتی

مدت گارانتی کلیه کالاهای عرضه شده در سایت کیوان کالا برای هر کالا متفاوت است و در قسمت ویژگی ها و شرایط استفاده، (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا 7 روزکاری  می باشد) درج شده است.

*اگر کالای خریداری شده شما دارای گارانتی باشد و دچار ایراد فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.


»
پس از رسیدن کالا به واحد مشتریان سایت کیوان کالا، فرایند رسیدگی کالا چگونه خواهد بود ؟

کارشناسان خدمات پس از فروش کیوان کالا، مشکلات و عدم انطباق های اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند.چنانچه ایراد، مغایرت یا مشکل فنی توسط کارشناسان کیوان کالا تایید شود، کالا تعویض خواهد شد.

*اگر در زمان تعویض کالا و طی مراحل بررسی و اقدام مورد نیاز جهت تعویض کالا، موجودی کالا تمام شود؛ کیوان کالا به درخواست مشتری کالای دیگری را ارسال می کند و یا به درخواست مشتری مبلغ کالای تعویضی به حساب مشتری واریز خواهد شد.

**چنانچه در مراحل تعویض، کالا دچار تغییر قیمت و یا عدم موجودی شود. این مورد حقی را برای مشتری ایجاد نمیکند و کیوان کالا تعهدی در تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت نخواهد داشت.

لازم به ذکر است کیوان کالا، در صورت عدم موجودی و یا تغییر قیمت کالای تعویضی، تنها متعهد به برگرداندن مبلغ کالای خریداری شده اول (همان مبلغی که در فاکتور مشتری درج شده است) خواهد بود و هزینه ارسال شامل آن نمیشود

پس از تماس کارشناسان پشتیبانی با مشتریان، چنانچه نیاز به بازگشت وجه به مشتری باشد، با رضایت مشتری مبلغ طی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
برای تماس با واحد پشتیبانی با شماره 05142255448 - واتساپ 09156908456 تماس بگیرید .

پنل کاربری

دسته بندی محصولات