قاب،گارد و کیف گوشی

❓ قاب های سیلیکونی چه مزیت ها و معایبی دارند؟
   

قاب های سیلیکونی به دلیل اصطلاک بالا ، از دست سر نخورده ، در مقابل خش و خش مقاوم تر بوده و به دلیل نرمی و انعطاف پذیری ، در مقابل ضربه از گوشی محافظت خوبی دارند. قاب های سیلیکونی وزن کم ، ضد ضربه و ضد  قارچ میباشند. از معایب قاب های سیلیکونی میتوان به جذب آلودگی بیشتر به نسبت قاب های دیگر و همچین التریسیته ساکن اشاره کرد.

❓ فرق قاب با کاور گوشی در چیست؟
   

در حقیقت کاور با قاب یکی است و نکته مهمی که باید حین خرید کاور گوشی در نظر بگیرید امنیت فیزیکی آن‌ها در برابر ضربه و آسیب است و در مراحل بعدی سایز و خوش ساخت بودن آن نیز در انتخاب موثر است.

❓ چرا باید برای گوشی قاب بخریم؟
   

قاب یا کاور گوشی برای محافظت از بدنه‌ی آن ساخته شده‌اند. قاب‌ها می‌توانند بدنه‌ی گوشی را از خش و ضربه محافظت کنند. مانع لیز خوردن آن از دست‌تان شوند. همچنین طرح‌ها و جنس‌های مختلفی دارند که باعث می‌شوند بدنه گوشی زیباتر دیده شود. می‌توانید مناسب با استایل‌تان یک قاب گوشی تهیه کنید.

قاب و کاور گوشی موبایل ، محافظت کامل از گوشی شما

با توجه به اینکه گوشی های هوشمند امروزی ، اکثرا از جنس شیشه یا پلاستیک ساخته میشوند و به نسبت گوشی های دهه های پیش زمخت و ضخیم نیستند ، بسیار ظریف بوده و نیاز به کاوری دارند که از بدنه آنها در مقابل ضربه و آسیب جلوگیری کند. با خرید یک قاب استاندارد موبایل میتوانید از آسیب های ناشی از ضربه و افتادن از دست جلوگیری کنید.علاوه بر این قیمت گوشی‌های اپل و سامسونگ انقدر بالا هست که نخواهیم هر چند ماه یکبار آن‌ها را تعویض کنیم. این موضوع خود به تنهایی دلیل محکمی برای خرید قاب گوشی همزمان با خرید گوشی موبایل است.

خرید انواع کاور و قاب گوشی موبایل

انواع مختلفی از قاب های گوشی در کیوان کالا عرضه میشوند که بنا بر نیاز خود میتوانید خریداری کنید :

  • قاب سیلیکونی
  • قاب طرح دار
  • قاب چرمی
  • قاب فانتزی
  • قاب عروسکی
  • قاب و کاور ژله ای
  • قاب الماسی
  • قاب سوکت دار
  • و ....

کیوان کالا ، مرکز پخش تکی و عمده قاب و کاور موبایل

با توجه به گران بودن گوشی های موبایل ، خرید قاب و کاور مناسب را نباید پشت گوش بیندازید . مخصوصا افرادی که بنا به سبک زندگی خود پر جنب و جوش هستند و هر لحظه امکان سر خوردن و افتادن موبایل از دستشان وجود دارد . با توجه به اینکه خط و خش روی بدنه گوشی چیزی نیست که بتوان آن را تعمیر کرد ، خرید یک قاب خوب امری معقولانه به نظر میرسد.

در کیوان کالا میتوانید بیش از 1500 قاب و کاور موبایل را به صورت تکی یا عمده با کمترین قیمت خریداری کنید

ادامه مطلبShow less