نگهدارنده(هولدر)

نمایش 1 تا 12 از 12 مورد

راهنمای خرید هولدر موبایل

قبل از خرید هر گونه نگهدارنده موبایل باید از محدودیت هایی که برای شما ایجاد می کنند آگاه باشید تا مناسب ترین استند را برای خود انتخاب کنید؛ خوب است برای شما چند مثال بیاوریم تا بهتر با اهمیت این موضوع آشنا شوید: فرض کنید شما هولدر گوشی ای میخواهید که در ماشین بتوان از آن استفاده کرد؛ تصور کنید بعد عبور از سرعت گیر یا هر لرزشی که برای ماشین اتفاق میوفتد، گوشی شما از استند جدا شده و به کف ماشین پرت شود؛ وحشتناک است، درسته ؟؟ پس برای خرید استند مناسب ماشین حتما باید توجه کنید که حتی در هنگام لرزش و ضربه های قابل توجه، گوشی از استند جدا نشود. حال فرض کنید شما قرار است با نگهدارنده گوشی خود، به تماشای فیلم بپردازید؛ آیا هنوز هم مهم است که در لرزش ها گوشی از استند جدا نشود؟؟ یا شما میخواهید استند هیچ قسمتی از صفحه نمایش را نپوشاند و در نهایت سهولت بتوان گوشی را از آن جدا کرد ؟؟ تصمیم با شماست. در ادامه ما نکات ضروری که بهتر است قبل از خرید یک نگهدارنده موبایل بدانید را در اختیار شما قرار میدهیم.

انواع نگهدارنده گوشی برای ماشین ، دوچرخه ، موتورسیکلت و …

نگهدارنده های گوشی موبایل می توانند مغناطیسی, انگشتی, گیره ای, رومیزی و … باشند که هر کدام از این مدل ها معمولا کاربرد خاص خود را دارند؛ برای مثال استند های موبایل مغناطیسی بیشتر در ماشین ، استند های گیره ای برای موتور سیکلت و استند های رومیزی مناسب تماشای ویدیو با موبایل یا تبلت ها می باشند.

هولدر موبایل مغناطیسی مضر یا بی خطر !!!

خب اگر شما هم این سوال برایتان پیش آمده است احتمالا سر منشا آن را باید در نسل های اول صفحه نمایش های مانیتور و تلویزیون ها پیدا کنیم؛ آن سری از نمایشگر ها در برابر نزدیک شدن آهنربا ها دچار مشکل نمایش رنگ می شدند و گاهی این موضوع تا آخر عمر دستگاه با آن همراه می شد. خوشبختانه نمایشگر های Led یا Lcd که امروزه در صفحه نمایش موبایل ها استفاده می شوند در برابر آهنربا حساس نیستند. خب پس امواج مغناطیسی به نمایشگر آسیب نمی رساند، برای باتری و حافظه موبایل هم به همین ترتیب اما قبل از خرید هولدرهای مغناطیسی موبایل خوب است بدانید که امواج مغناطیس آن ها بر روی جهت نما و فوکوس دوربین در موقع استفاده ممکن است تاثیر بگذارد و برای مثال بهتر است هنگام استفاده از قطب نما، گوشی را از استند مغناطیسی اش جدا کنید. در نهایت هولدر های موجود در این صفحه در صورت استفاده صحیح آسیبی به گوشی شما وارد نمی کنند و با خیال راحت می توانید از هولدرهای مگنتی یا مغناطیسی استفاده کنید.

نگران برند گوشی خود نباشید!

مهم نیست گوشی شما آیفون, سامسونگ, هوآوی یا هر برند دیگر باشد، نگهدارنده ( هولدر ) های گوشی موبایل معمولا طوری طراحی می شوند که غالب گوشی های موجود در بازار را پوشش دهند و مکانیزم نگهدارندگی آن ها فارغ از برند یا مدل گوشی است. تنها در مواردی که گوشی شما سنگین تر یا در ابعاد بزرگتری نسبت به گوشی های بازار می باشد، بهتر است دقت بیشتری برای اطمینان از مناسب بودن استند ها در هنگام خرید داشته باشید.

امکان مشاهده قیمت و خرید عمده هولدر موبایل

در صورتی که شما قصد خرید عمده هولدر موبایل را دارید، این امکان برای شما فراهم است تا با فعالسازی حساب کاربری خود به عنوان همکار از سایت ما به قیمت عمده خرید کنید

ادامه مطلبShow less