هندزفری بلوتوثی

نمایش 1 تا 24 از 32 مورد
چند نوع هندزفری بلوتوثی وجود دارد؟
   

مدل های مختلفی از هندزفری بلوتوثی وجود دارد ، از جمله هندزفری بلوتوثی پشت گردنی ، هندزفری بی سیم حلزونی ، هندزفری بی سیم مینی و استریو

 در خرید هندزفری بلوتوثی به چه نکاتی باید دقت کنیم؟
   

اصل و یا فیک بودن هندزفری | راحت بودن هندزفری داخل گوش | برند هندزفری | شدت صوت و فرکانس صوتی | امپدانس صوتی هندزفری

محبوب ترین هندزفری های بلوتوثی و بیسیم بازار کدامند؟
   

هندزفری بلوتوثی های برندهای جبرا ، لنوو ، سامسونگ ، وریتی و اپل از محبوب ترین های بازار هستند.

اهمیت هندزفری بلوتوثی و بی سیم وقتی که در حال ورزش کردن هستید، رانندگی می کنید یا مشغول هر کار دیگری هستید، خود را نشان خواهد داد.افراد زیادی با به دست گرفتن گوشی هنگام صحبت کردن مشکل دارند و به دنبال چاره ای برای آن هستند. گوش دادن به موسیقی نیز در مکان های عمومی مانند مترو نیز دشوار به نظر می رسد ولی تمام این ها را می توان با استفاده از هدفون و هندزفری از پیش رو برداشت.

هندزفری های بی سیم با توجه به نوع کارایی به دو مدل کلی تقسیم می شوند:

هندزفری بلوتوثی مناسب تماس

این مدل از هدست ها معمولا یک گوشی دارند چون متناسب با نیاز افرادی طراحی شده اند که در طول روز مدام در حال صحبت با تلفن هستند و بهتر است از یک گوشی استفاده کنند.میکروفون این مدل قدرت بیشتری دارد و امکان Mute کردن تماس را فراهم می کند. همچنین تاکید بسیاری بر قابلیت حذف صدای اطراف دارد.

هندزفری بی سیم مناسب موسیقی

هندزفری های دسته دوم که مناسب موسیقی گوش دادن هستند، اکثرا دو گوشی دارند و از یک سری امکانات ویژه هدست بلوتوث مناسب تماس محروم هستند. هر چند که با این هدست ها هم می توانید به تماس هایتان پاسخ بدهید اما طراحی اصلی این مدل، بر اساس موسیقی گوش دادن است و تمرکز آن روی پاسخگویی به تماس ها نیست.

ویژگی های هندزفری بلوتوثی خوب

ایجاد تجربه کاربری راحت در وهله اول مهم ترین ویژگی به شمار می رود. چه شما بخواهید صرفا از هندزفری و ایرفون برای تماس های تلفنی استفاده کنید و یا برای شنیدن موسیقی از هندزفری ها بهره بگیرید باید در هر دو حالت احساس راحتی داشته باشید.

ابعاد متناسب نکته حائز اهمیت دیگری در خرید و فروش هندزفری ها است. اگر خرید ایرفون مد نظر شماست حتما باید در داخل گوش شما به راحتی جای بگیرد ولی به راحتی خارج نشود. هندزفری مناسب تر است که بتواند صدای محیط بیرونی را به حداقل برساند.

هیچ عنوان در مدت طولانی از هندزفری استفاده نکنید به ویژه اگر عادت به گوش کردن موسیقی با صدای بلند دارید.

خرید اینترنتی انواع هندزفری بلوتوثی از فروشگاه اینترنتی کیوان کالا

ادامه مطلبShow less