برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید
جستجو در وبلاگ

پنج بازی برای موبایل مناسب کودکان

نوشته شده در تاریخ9 ماه پیش توسط

بازی‌هایBubadu

Bubaduیک استودیوی بازی‌سازی است که بازی‌های زیادی برای کودکان منتشر کرده است. همه‌ی این بازی‌ها عالی نیستند ولی تعداد بسیاری از آن‌ها قابل توجه‌اند. برخی از این بازی‌ها محتوای آموزشی ندارند اما جذاب هستند و شامل بازی‌هایی می‌شوند که در آن بازیکن دکتر می‌شود، به سوپرمارکت می‌رود، دندانپزشک می‌شود، کیک درست می‌کند یا چیزهایی می‌سازد. هر بازی به روش خاصی باید انجام شود اما یادگیری هیچکدام سخت نیست و انجام این بازی‌ها برای بیشتر افراد ساده است. بیشتر این بازی‌ها رایگان هستند اما بعضی از آن‌ها نیاز به پرداخت درون‌برنامه‌ای نسبتا کمی دارند.


بازی‌های Duck Duck Moose

Duck Duck Moose یک استودیوی بازی‌سازی است که در ساخت بازی‌های کودکان تخصص دارد. آن‌ها حدود 5-6 بازی بیشتر ندارند که در آن‌ها بازیکن‌ها کامیون می‌سازند، بازی بینگو را انجام می‌دهند، ریاضیات یاد می‌گیرند و به ماجراجویی می‌پردازند. مخاطب این بازی‌ها عموما کودکان زیر 8 سال هستند. این بازی‌ها مفاهیم ساده‌تر، کاراکترهای بامزه‌ی حیوانات و چیزهایی از این دست دارند. مکانیسم هیچکدام از این بازی‌ها پیچیده نیست و فرزند شما می‌تواند به سرعت آن‌ها را یاد بگیرد. دانلود و استفاده از بازی‌های Duck Duck Moose رایگان است.


بازی های Explorium: Ocean و Explorium: Space

Explorium: Ocean و Explorium: Space دو بازی خیلی خوب برای کودکان هستند. این بازی‌ها به کودکان این امکان را می‌دهند که به صورت مجازی در اعماق اقیانوس به جست‌وجو یا در اعماق فضا به کندوکاو بپردازند. هر بازی در مورد اقیانوس یا فضا اطلاعاتی به کودک شما ارائه می‌دهد. بازی‌ها ساده طراحی شده‌اند، گرافیکشان جذاب است و تا حد قابل توجهی آموزنده هستند. نسخه‌های رایگان برای اینکه ببینید کودک شما بازی را دوست دارد یا نه مناسب هستند و قیمت نسخه‌ی کامل هر بازی 5 دلار است.

بازی‌های LEGO

LEGO بازی‌های خیلی خوبی برای کودکان می‌سازد. این بازی‌ها متنوع هستند؛ از بازی‌های کتاب‌های مصور داستانی و بازی‌های جنگ ستارگان تا بازی‌هایی کاملا جدید و نو. بیشتر این بازی‌ها، در سبک ماجراجویانه (Adventure) هستند و هر یک را باید با اصول خاص خود بازی کرد اما یادگیری هر بازی ساده است و بازی کردن آن لذت‌بخش. بیشتر این بازی‌ها رایگان هستند؛ همچنین اسباب‌بازی‌هایی هم تولید شده‌اند که می‌شود برخی از آن‌ها را در بازی‌های LEGO استفاده کرد. بازی‌های LEGO انتخاب خوبی برای بچه‌های بزرگ‌تر هستند.


بازی What’s Up, Snoopy

این بازی داستان Snoopy و دوستان اوست و شامل چند بازی کوچک (mini-game) است که بازیکنان در طول بازی می‌توانند آن‌ها را انجام دهند. هیچکدام از این بازی‌ها زیاد سخت نیستند. دو حالت برای بازی کردن وجود دارد. یکی از آن‌ها حالت داستانی (Campaign) است که می‌توانید بازی‌های کوچک را در آن باز کنید. همچنین می‌شود این بازی‌ها را به صورت تکی بازی کرد. این بازی یک بازی بزرگ یا خیلی طولانی نیست اما برای بچه‌های کم‌سن و سال عالی است و آن‌ها را با این کاراکترهای مشهور آشنا می‌کند. بازی What’s Up, Snoopy یک بازی کاملا رایگان است و هیچ پرداخت درون‌برنامه‌ای هم ندارد.

پنل کاربری

دسته بندی محصولات