آیفون 11 پرومکس بهترین صفحه نمایش را دارد

موبایل 275

آیفون 11 پرو مکس باکیفیت‌ترین نمایشگر را در میان تلفن‌های همراه دارد

موسسه DisplayMate که در زمینه بررسی و امتیاز دهی به نمایشگرها فعالیت می‌کند، طبق رسم همیشگی خود اقدام به بررسی نمایشگر آیفون‌های جدید شرکت اپل کرده است. در نتیجه بررسی‌های این موسسه آیفون 11 پرو مکس باکیفیت‌ترین نمایشگر را در میان تلفن‌های هوشمند دارد.

موسسه DisplayMate امتیاز A+ را به نمایشگر آیفون 11 پرو مکس داده است و آن را بهترین نمایشگر تعبیه شده در تلفن‌های هوشمند عنوان کرده است. این موسسه اعلام کرده که آیفون 11 پرو مکس دارای بهترین نمایشگر با بازدهی بالاتر در مقایسه با محصولات رقیب است.

DisplayMate در بررسی‌های خود، بازدهی، شفافیت رنگ، روشنایی و دقت تصاویر این نمایشگر را با تلفن‌های هوشمند دیگر مقایسه کرده و در نهایت اعلام کرده که نمایشگر اولد به کار رفته در آیفون 11 پرو مکس 15 درصد بازدهی بهتری نسبت به نسل قبلی پرچم‌دار تلفن‌های هوشمند شرکت اپل داشته است.

آیفون 11 پرو مکس با توجه به بازدهی و کیفیت بسیار بالای خود می‌تواند با نمایشگر 4K الترا اچ دی به کار رفته در تبلت ها و لپ تاپ‌های حرفه‌ای رقابت کند.

روشنایی این نمایشگر بین 770 تا 820 نیت بوده که بسته به شرایط مختلف قابل تنظیم خواهد بود. این روشنایی تا 50 درصد نسبت به نمایشگرهای مشابه به کار رفته در تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار شرکت‌های دیگر بهتر بوده و می‌تواند بهترین تجربه کاربری را ارائه دهد.

علاوه بر این، روشنایی نمایشگر آیفون 11 پرو مکس نسبت به آیفون XS Max نزدیک به 17 درصد افزایش داشته است و به همین دلیل به صورت بهبود یافته تر تصاویر را به کاربران نشان می‌دهد.

DisplayMate تا به امروز بالاترین امتیاز خود را A در نظر گرفته بود که حالا به خاطر کیفیت بالای نمایشگر آیفون 11 پرو مکس، امتیاز A+ را برای آن در نظر گرفته است.

نظرات

نظر دهید

یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه شنبه January February March April May June July August September October November December