برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید
Microsoft SQL Server 2000-2005

Microsoft SQL Server 2000-2005

نام تجاری :

ویژگی های محصول

پیشنهاد ویژه محدود
3,600 تومان 6,000 تومان
موجود در انبار
سوالی دارید؟

در صورتی که امکان خرید اینترنتی ندارید کافیست از یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید :

تماس تلفنی ارتباط از واتساپ ارتباط از تلگرام
0514-2254448 کلیک کنید کلیک کنید
توضیحات

معرفی این مجموعه :

منشا اصلی SQL به مقاله سال 1970 ادگار کاد تحت عنوان " مدل رابطه ای داده ها برای بانک های بزرگ داده های اشتراکی " باز می گردد. در دهه 70 گروهی از شرکت آی بی ام در شهر سان خوزه بر روی سیستم پایگاه داده های سیستم آر بدون توجه به این مقاله کار می کردند و زبان SEQUEL را به منظور عملیات و بازیابی اطلاعات ذخیره شده در سیستم آر ایجاد کردند. سمینارهایی در زمینه فناوری بانک اطلاعاتی و مباحثاتی در مورد مزایای مدل رابطه ای جدید برگزار گردید. تبلیغات در زمینه سیستم آر باعث جذب گروهی از مهندسین در Menlo Park  در کالیفرنیا گردید. این گروه با این نتیجه رسیدند که تبلیغات آی بی ام منجر به یک بازار تجاری برای بانک های اطلاعاتی رابطه ای خواهد گردید. در 1977 این گروه شرکتی بنام Inc. و Relational Software تاسیس نمودند تا یک دی بی ام اس رابطه ای براساس سی کوال بسازند. محصولی بنام اوراکل در 1979 عرضه گردید.

استادان آزمایشگاه های کامپیوتر در دانشگاه برکلی کالیفرنیا نیز در نیمه دهه 1970 مشغول تحقیق در زمینه بانک های اطلاعاتی رابطه ای بودند: مانند تیم تحقیق آی بی ام ، گروه فوق نیز یک نمونه از دی بی ام اس رابطه ای ایجاد نمودند و سیستم خود را Ingres ام نهادند. پروژه Ingres شامل یک زبان پرسش بنام QUEL بود ، اگر چه از سی کوال خیلی ساخت یافته تر بود ، اما شباهت آن به زبان انگلیسی کمتر بود.

در حالیکه اوراکل و Ingres برای ارائه محصولات تجاری در رقابت بودند، پروژه سیستم آر شرکت آی بی ام در تلاش بوده است که یک محصول تجاری بانام SQL/DS یا SQL/Data System عرضه نماید . آی بی ام موجودیت SQL/DS را در 1981 اعلام ، و در 1982 شروع به عرضه محصول خود نمود. ار آن زمان تاکنون استانداردها و نسخه های گوناگون از این محصول ارائه شده است.

کیوان کالا نماینده رسمی شرکت نوین پندار و پرنیان

محصولات مرتبط

اتمام موجودی

مجموعه آفیس مایکروسافت از معروفترین و پرکاربردترین نرم افزارهای سیستم عاملهای مختلف می باشند. کمتر کاربری پیدا می شود که یک چند نرم افزار از این مجموعه را برای انجام کارهای مختلف مانند تایپ متن، ساخت ارائه، صفحه...

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم