• ‎−40%
Microsoft SQL Server 2000-2005

Microsoft SQL Server 2000-2005

3,600 تومان
6,000 تومان
ذخیره 40%
بدون مالیات

تعداد
موجود در انبار

 

بسته بندی و ارسال سریع

 

ضمانت سلامت فیزیکی کالا

 

ضمانت عودت کالا در صورت مغایرت

معرفی این مجموعه :

منشا اصلی SQL به مقاله سال 1970 ادگار کاد تحت عنوان " مدل رابطه ای داده ها برای بانک های بزرگ داده های اشتراکی " باز می گردد. در دهه 70 گروهی از شرکت آی بی ام در شهر سان خوزه بر روی سیستم پایگاه داده های سیستم آر بدون توجه به این مقاله کار می کردند و زبان SEQUEL را به منظور عملیات و بازیابی اطلاعات ذخیره شده در سیستم آر ایجاد کردند. سمینارهایی در زمینه فناوری بانک اطلاعاتی و مباحثاتی در مورد مزایای مدل رابطه ای جدید برگزار گردید. تبلیغات در زمینه سیستم آر باعث جذب گروهی از مهندسین در Menlo Park  در کالیفرنیا گردید. این گروه با این نتیجه رسیدند که تبلیغات آی بی ام منجر به یک بازار تجاری برای بانک های اطلاعاتی رابطه ای خواهد گردید. در 1977 این گروه شرکتی بنام Inc. و Relational Software تاسیس نمودند تا یک دی بی ام اس رابطه ای براساس سی کوال بسازند. محصولی بنام اوراکل در 1979 عرضه گردید.

استادان آزمایشگاه های کامپیوتر در دانشگاه برکلی کالیفرنیا نیز در نیمه دهه 1970 مشغول تحقیق در زمینه بانک های اطلاعاتی رابطه ای بودند: مانند تیم تحقیق آی بی ام ، گروه فوق نیز یک نمونه از دی بی ام اس رابطه ای ایجاد نمودند و سیستم خود را Ingres ام نهادند. پروژه Ingres شامل یک زبان پرسش بنام QUEL بود ، اگر چه از سی کوال خیلی ساخت یافته تر بود ، اما شباهت آن به زبان انگلیسی کمتر بود.

در حالیکه اوراکل و Ingres برای ارائه محصولات تجاری در رقابت بودند، پروژه سیستم آر شرکت آی بی ام در تلاش بوده است که یک محصول تجاری بانام SQL/DS یا SQL/Data System عرضه نماید . آی بی ام موجودیت SQL/DS را در 1981 اعلام ، و در 1982 شروع به عرضه محصول خود نمود. ار آن زمان تاکنون استانداردها و نسخه های گوناگون از این محصول ارائه شده است.

کیوان کالا نماینده رسمی شرکت نوین پندار و پرنیان

نظری برای این محصول ثبت نشده است

محصولات مرتبط

(16 محصول دیگر در این دسته بندی وجود دارد)